Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végzősként, ha megbukok év...

Végzősként, ha megbukok év végén matematikából, de sikeres augusztusi pótvizsga esetén tehetek matematikából ősszel "előrehozott érettségit?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 16:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Ahogy olvastam , idén még minden tárgyból lehet előrehozott érettségit tenni, ezáltal idén ősszel is
2013. ápr. 6. 16:46
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy van,hogy ha megbuksz írod a kérvényt az igazgatónak, hogy a többi tárgyból előrehozottazol.

Ha sikerül a pótvizsga augusztusban akkor pótérettségit kell tenned az ősszel. Ezt nem lehet a saját iskolába letenni csak másikba. Nem mindenütt csinálnak tehát ezután meg utána kell érdeklődni, hogy hol lehet.


Legalábbis nekünk of. ezt mondta.

2013. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha a matematika nem sikerül év végén, az azt jelenti hogy májusban nem érettségizhetek matematikából ha viszont sikerül az augusztusi pótvizsga, akkor ősszel tehetek pótérettségit? Minket egyfolytában azzal riogatnak hogy majd csak jövő májusban lehet újra
2013. ápr. 6. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha megbuksz belőle akkor a többi olyan mintha előrehozottaznál. Gyakorlatilag emiatt kell kérvényt írni majd ig.-nek, hogy letehesd a többit.

Az a jövő május az az, hogy ha az őszi pótérettségi nem sikerül akkor májusba az érettségit lehet megint ismételned a sulidban.

előző voltam

2013. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne bukjál meg matematikából.
2013. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jobban sikerült a próbaérettségim mint amire gondoltam, szóval szerencsére tárgytalan ez a topic :)
2013. ápr. 11. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!