Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mely utcák veszélyesek a 8....

Mely utcák veszélyesek a 8. kerületben?

Figyelt kérdés

Most költöztem ide, közel a keletihez, nem akarok bajba keveredni.És mire ügyeljek?Hogy kerülhetném el, hogy engem szúrjanak ki maguknak?

Lány vagyok


2009. szept. 21. 22:52
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi, véletlenül rossz helyre írtam
2009. szept. 21. 22:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ne nagyon járkálj este egyedül. Népszínház utca elég... érdekes:D ezt tudom így, szerencsére messze lakok tőle
2009. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia, én itt lakom, lány vagyok. Igazából azt tudom mondani hogy mindegyik és egyiksem. Vannak sötét kis zegzugos utcák, azokat kerüld el. Ha forgalmas helyen jársz ott kevésbé mernek rád találni. De ha mégis,tudsz kiabálni.De ez igazából nem csak a 8.kerületre érvényes. Egyre ügyelj nagyon: arany és egyéb értékes ékszer ne legyen rajtad, vagy ha igen jól elrejtve, mert azt a heroinosok szeretik kitépegetni pl. aranyláncot a nyakból stb. A telefonod is jó helyre legyen eltéve. És ne öltözködj túl kihívóan mert szeretnek beszólogatni. De egyébként én itt lakom amióta az eszemet tudom és sosem volt gondom senkivel . Meg mostanában annyi rendőr jár erre, még éjszaka is járőrőzni hogy nem annyira vészes.
2009. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
bár a kocsinkat többször is feltörték :(
2009. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy gázsprayt, biztos ami biztos. A többit már leírták előttem :)
2009. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Garay utca és a Garay piac és a környéke...

A Thököly út külső része...

Népszinház utca és a Köztársaság téri részek...

A József körút és a Népszinház utca közötti terület...

A Keleti pu. parkolói...


Ezekre a részekre ne menj este!


Igazából tényleg az a legjobb, amit az előttem beíró is tanácsolt:

- ne öltözködj kirívóan, feltűnően, ne látszódjon külsőleg, hogy van pénzed...

- ne legyen rajtad arany (nyaklánc szigorúan a pulóver alá rejtve!...

- ne vedd elő a mobilodat még buszmegállóban sem!...

- ha vásárolsz valamit, azt tedd semleges zacskóba (kívülről ne lássák, mit viszel és hol vetted)...

- este ne menj be kihalt utcákba...

- ha valahol 3-4 fős barnabőrűt látsz, kerüld el őket jó messze!...

- ne lógasd a válladon a táskád, inkább vesd át féloldalasan és a táska előtted lógjon (ne tudják letépni a válladról)...

- a mobilod, irataid, pénztárcád ne tartsd a táskádban, mert ha mégis ellopják/kifosszák, akkor nem ér nagy kár... (Én az ilyeneket a kezemben lógatott bőr-szatyorban tartom.)

- ne legyen nálad sok készpénz, manapság már mindenütt tudsz kártyával is fizetni, ha ezt ellopják tőled, azonnal le tudod tiltatni, amúgy meg csak az tud levenni pénzt róla, aki ismeri a PIN-kódodat...

- buszon, metrón, villamoson a táskádra figyelj, ne kerüljön a hátad mögé, a tömegben aratnak a zsebtolvajok, táskafosztogatók!...

2009. szept. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

madolna-negyed, főleg kálvária tér, lujza utca, magdolna utca, karcsony sándor, diószeghy sámuel, etc..

a köztársaság tér, meg a népszínház utca az még broadway ezekhez képest.

sehogy nem kerülheted el, ne járkálj arra egyedül, ha lány vagy. főleg ne éjjel. ott lakom, és tényleg gettó. :)

2009. szept. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!