Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Támop nyelvi képzésben...

A Támop nyelvi képzésben résztvevőknek a tankönyv, munkafüzet ingyenes?

Figyelt kérdés
Támop, nyelv, támogatás, képzés

2013. ápr. 11. 16:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rossz helyre írtam a kulcsszavakat:)
2013. ápr. 11. 16:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem és maga a képzés sem teljesen ingyenes. Azt hiszem 5% (de van ahol 3%) az önerő.


A legnagyobb gond azonban az, hogy napközbeni órák vannak.

Kisgyerekes ismerőseim közül többen szeretnének járni, de hova is tegyék a gyereket 10 és 14 óra között...akkor dolgozik a párjuk is. :(

2013. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, sokszor hétköznap van, de láttam olyat is h csak minden szombaton van, de nagyon figyelni kell ezeknél, mert pár óra alatt 1 hely se lesz...


Azért kérdeztem, mert hallottam olyat, hogy nem kellet kifizetni, meg azért iszonyat drágák: könyv + munkafüzet 10ezer.. a képzésre meg 2-3000-t kell "csak" fizetni.....

2013. ápr. 16. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, ezt hol hallottad, vagy egyáltalán tényleg van ilyen, de az anyagokat könyveket nem kell megvenni nálunk.
2013. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ingyen van az alap-könyv és munkafüzet. (Hanganyagokat, nyelvtani segédletet, stb. nem adnak, de azt a neten megtalálod.)
2014. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!