Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Új diákigazolvány készítéséhez...

Új diákigazolvány készítéséhez csak az okmányirodában készült fényképet fogadják el? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Vagy lehet máshol is csináltatni, pl. PhotoHall-ban? Hol olcsóbb? (Ellopták a pénztárcámat, úgyhogy a lehető legolcsóbban szeretném megoldani a helyzetet.)

2013. ápr. 11. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
az iskolában kell csak fizetni 1400-at
2013. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pár hónapja csináltattam, nekem is elveszett. Először is elmentem az okmányirodába, csináltattam fényképet, csak az ott készült fényképet fogadják el, te nem viheted. Kaptam egy csekket, 1500 Ft-ot kellett befizetnem a postán, és az okmányirodában kaptam egy A4-es lapot, amin rajta volt a fénykép és az adataim. A papírt és a befizetett csekket be kellett vinnem a suliba, ahol ezek helyett adtak egy diákigazolvány igazoló lapot, amíg a diákomat ki nem küldik postán. Én decemberben csináltattam meg, de még azóta sem jött meg a diákom, úgyhogy mindig kérek új igazoló lapot a suliban.

Remélem aki ellopta a pénztárcádat, tőle is ellopják egyszer az irataival mindennel együtt.. Rohadjon meg az ilyen, legalább az irataidat visszajuttatta volna.

2013. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hasonló szépeket kívánok én is a tolvajnak, elhiheted...
2013. ápr. 12. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!