Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek van...

Van itt olyan akinek van ideje és kedve a néhol könyvszakú szagdogám egy részét átírni segítségért cserébe?

Figyelt kérdés

A szakdogám egy része könyvszagú lett annak elenére,h sokat javítottam rajta.Ezért,ha valakinek van kedve illetve illetve ideje és esetleg segítene néhány részt átfogalmazni azt nagyon megköszönném! Tudom érdekes kérés,de én már be sokaltam.Elég sok anyagom van gyermekgondozás témában ezen kívül szívesen segítek cserébe másba,ha tudok!


Köszönöm! :))



2013. ápr. 11. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Szagdoga????????????? Ilyen helyesírással?
2013. ápr. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen szakdoga..Veled is előfordul,h gyorsan gépelsz meg fáradt vagy....Ha nem akarsz segíteni ne írjál!!!
2013. ápr. 12. 01:31
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos ez nem fáradság. Tele van helyesírási hibákkal ez a pár mondatod! Miért nem állítod be a gépeden a helyesírás ellenőrzőt, ha még írni sem tudsz?
2013. ápr. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Kedves 3. Válaszoló!


Mielőtt még bárkit is lehordanál helyesírási kérdésekkel kapcsolatban, jelzem, hogy a "fáradság" szó, amit Te használtál, helytelen. A fáradság jelentése ugyanis: 'fáradozás'.

Az általad írt mondatba a fáradtság szó illik (jelentése: 'fáradt állapot'). Bizonyára Te is jól tudod ezt, csak fáradt voltál és/vagy kapkodtál, amikor írtad.

A kötőjellel írandó helyesírás-ellenőrző program nem képes a fáradság és a fáradtság szavak között különbséget tenni, ezért kell egy ember, aki átnézi a szakdolgozatot.

2013. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
No és mi jár cserébe?
2013. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha rossz billentyűt ütsz le, vagy kihagysz betűt, összecserélsz, az valóban fáradtság miatti gépelési hiba.

De ha az ige előtt álló igekötőt különírod a szótól, az rossz helyesírás.

Nem be sokalltál, hanem besokalltál.

2013. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen h megvédtél! :)


Már írtam,h amiben tudok segítek az jár cserébe. :)

2013. ápr. 12. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért baj, az ha könyvszagú? Ez arra utal, hogy értelmesen tudsz írni és gondolkodni. Nem kell minden a szakdolgozati sablonok alapján csinálni, mert unalmas, ha minden szakdoga egy kaptafa. Ha könyvszagú, akkor könyvszagú...ne foglalkozz ilyenekkel.
2013. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy legalább két hiba volt az előző mondatomban. Megyek és lelövöm magam.
2013. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!