Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bármilyen dokumentumot lehet...

Bármilyen dokumentumot lehet pótolni (a befizetésen kívül) e-felvin júniusig? Tehát nem baj, hogy a tavalyi emelt érettségit még nem töltöttem fel?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 19:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Előre köszi, aki ír!:)
2013. ápr. 13. 19:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy azokat a dokumentumokat, amikkel rendelkeztél a jelentkezéskor, akkor le kellett adni.
2013. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na ne...és ilyenkor mi a teendő? hol tudok utánanézni?
2013. ápr. 13. 20:56
 4/6 A kérdező kommentje:
azt bejelöltem, hogy megvan az emelt érettségim, meg a %-ot is, csak a dokumentumot nem csatoltam :(
2013. ápr. 13. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvileg ami a jelentkezéskor rendelkezésedre állt, azt csatolnod kellett, de ha ez problémát jelentene, hogy nem tetted meg, akkor erről küldenek egy hiánypótlási felszólítást. Ha ilyet nem kaptál, akkor valószínűleg ráér július 10-ig, de én a helyedben minél hamarabb beküldeném, az a tuti.

Amúgy meg érdemes megkérdezni a Felvi ügyfélszolgálatát: info@felvi.hu 06-1-477-3131

2013. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beküldöm mindenféleképpen amint lehet, de csak május közepétől lehet újra használni az efelvit. De akkor ezek szerint még mindenképp megoldható, nem? Ha hiánypótlást küldenek azért, ha nem, akkor meg azért, mert nem késtem teljesen el vele?
2013. ápr. 15. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!