Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Nos, én egy végzős diák vagyok, és nagyon tanácstalan vagyok azt illetően, hogy minek tanuljak tovább, nem tudok dönteni, ezért kérem a ti segítségeteket.

Az egyik, amit kinéztem, az a műfordító, úgy gondolom ez a szakma hozzám illene, szeretek könyvekkel, filmekkel foglalkozni, szoktam itthon fordítgatni, és a nyelvérzékemmel sincs probléma, viszont nem tudom, hogy ez itthon mennyire keresett dolog. Próbáltam utána nézni, de nem írtak sehol semmi információt.

A másik szakma a kisgyermek gondozó és nevelő, ugyanis nagyon szeretem a gyerekeket, minden nyáron gyerekekre vigyázom, elvileg jól szót értek velük, viszont erről se tudok semmi konkrétat, hogy milyen hamar tudnék elhelyezkedni vele.

Szóba jött még ezen kívül az idegenvezető, stewardess illetve a pénzügyes, közgazdaságos dolgok is, mert én közgazdasági szakközépbe járok, és közgázból érettségizem, tehát ilyen téren is nyitott vagyok.

Mit tanácsoltok, melyiket válasszam? Melyikre van kereset?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2013. ápr. 14. 11:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!