Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha kémia érettségin megbukok...

Ha kémia érettségin megbukok annak milyen következményei vannak?

Figyelt kérdés
11-edikes vagyok, és már befejeztük a kémiát. Tegyük fel hogy kémia érettségin megbukok, akkor mi lesz?
2013. ápr. 14. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
akkor miért akarsz belőle érettségizni egyáltalán, ha a bukás a kérdés?
2013. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Ha megbuksz és utána újra közepezni szeretnél, akkor fizetned kell(jelenleg 15 ezer Forint), a szintemelő viszont ingyen van! Ezen kívül semmi!
2013. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Me már jelentkeztem, visszavonni meg nem lehet.
2013. ápr. 14. 21:12
 4/19 anonim ***** válasza:
de ha nem megy, minek jelentkeztél?
2013. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Jajj má nem mind1 én vagyok a kérdező amugy isXD

Vissza lehet vonni vagy valami megoldás nincs?:D

2013. ápr. 14. 21:16
 6/19 anonim ***** válasza:
nincs. egy megoldás van, ja nem buksz meg..
2013. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Abból nem lehet megbukni

(a könyvet még egyszer átveszed)

2013. ápr. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Egy kettesre csak meg bírod

írni

2013. ápr. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A kettes számú válasz a tények teljes nem ismeretén alapul, a többi pedig nem tartalmaz semmilyen érdemi információt.


Ha megbukik valaki, javító érettségit tehet, és az első javító ingyen van, ha rendes érettségit javít. A másodiktól kell fizetni. Szintemelőt természetesen nem tehet, hiszen nincs mit emelni. Más kérdés, hogy valóban súlyosan alulképzettnek kell lenni egy bukáshoz. AKi egy érettségin meg tud bukni, azt nem kell sajnálni.

2013. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm a választ, igazából magam sem gondoltam komolyan a megbukást, csak nem tanultam rá, és legalább egy 4-est szeretnék, és inkább jövőre szeretnék érettségizni belőle. Másik kérdésem hogy akkor is lehet javítót tenni ha mondjuk kettes lesz?
2013. ápr. 20. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!