Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdálkodás menedzsment,...

Gazdálkodás menedzsment, kereskedelem és marketing, nemzetközi gazdálkodás, érdemes valamelyikre menni?

Figyelt kérdés
2015-ben szerintetek mi lesz a helyzet? Azt hallom mindenkitől, és mindenhol, hogy ne menjek gazdasági pályára, mert nem lehet elhelyezkedni vele, nehéz, és hogy addigra még tandíjas is lesz mindenhol, nem éri meg, menjek inkább mérnöknek.
2013. ápr. 14. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Halgass rájuk (persze ha érdekel a mérnökség).
2013. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Apám egyébként építész. Furcsa ő nem mondta ezeket, azt mondta, legyek az ami érdekel. És igen valószínüleg mérnök leszek. Géészben, építészben, energetikaiban gondolkodom. Vélemény? (Aszem kiírom külön kérdésbe is.)
2013. ápr. 14. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aha. érdekes minden gazdász végzettségű ismerősöm 1-2 hónapon belül talált állást. Én gazdálkodás menedzsmenten végeztem, és én is, mellette mesterképzést kezdek jövőre.. Szóval gondolom a gazdasági pályát az szidja aki nincs benne. Egyébként ha mindenkit mérnöknek küldenek, akkor talán nem lesz telített a piac úgy 5-10 éven belül?:)
2013. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nagyon magasak a ponthatárok, tandíjasra pedig nem szeretnék menni. A pénzügy számvitelről esetleg mi a vélemény?
2013. ápr. 16. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
A pü. számvitel a legjobb és a nemzetközi gazdálkodás.
2013. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!