Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ötven óra közösségi szolgálat...

Ötven óra közösségi szolgálat hol dolgozható le?

Figyelt kérdés
Nem sok információt találtam, hogy konkrétan milyen területeken lehet ledolgozni ezt az ötven órát. Csak olyan helyeken lehet amivel az iskola felveszi a kapcsolatot? Vagy a sulitól függetlenül is lehet? Én valami állatkórházra vagy ilyesmire gondoltam.

2013. ápr. 14. 18:00
 1/5 anonim válasza:
Az egyik informatikai iskola időseknek szervezett számítógép oktatási tanfolyamot. A diákok ezen keresztül dolgozzák le az 50 órát. Szerintem az iskolán keresztül lehet ledolgozni.
2013. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sulin keresztül lehet csak sajnos...szerződést köt a suli a hellyel ahova mész. állatkórház? az nem lehet, mert nem hátrányos helyzetű emberekkel foglalkozol, hanem állatokkal.
2013. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:S köszi.. hát akkor marad a katasztrófavédelem xD
2013. ápr. 15. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:

második vagyok.

eddig azt mondták nekünk, hogy csak hátrányos helyzetű emberekkel lehet, de ma megtudtunk, hogy nyáron megyünk vmi állatnemtudomhova, szóval lehet, hogy mégis lehet. a törvényt kell olvasgatni, de napról-napra változik.

2013. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem :D akkor majd érdeklődöm :) köszönöm
2013. ápr. 21. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!