Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valakinek az egyik szülője...

Ha valakinek az egyik szülője a saját osztályfőnöke, akkor mit ír be osztályfőnöki figyelmeztetés esetén? Vagy rögtön alá is írja? És ha azt mondja hogy írasd át apáddal, aki az iskolának az igazgatója?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Sosincs olyan,hogy az ofő a szülő,mindig más osztályba teszik a gyereket.
2013. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló már miért ne lenne? Ha egy kistelepülés iskolájában az adott évfolyamon, csak egy osztály indult, akkor teljesen lehetséges.


Az meg, hogy mikor írja alá a saját dolga. aláírhatja akkor rögtön, vagy akár otthon is, vagy írja alá apád mondattal adja át. az apa ebben esetben tök mindegy, hogy az iskola igazgatója, mert elsősorba apa lesz. Én mondjuk nem írnám alá rögtön, hanem hazamenve elővenném agyereket és elbeszélgetnék vele, mielőtt az apja aláírná.

2013. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Ez egy baromság

Ilyen nincs

2013. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már miért ne lenne ilyen?-.-
2013. ápr. 15. 14:29
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem egészségtelen egy ilyen helyzet, tönkreteszi a gyereket, ha a szülő = ofő...
2013. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

első vagyok


Egy ezer fős kistelepülésen élek,és nincs ilyen.

Kevés tanár van,számolnak ezzel.

Tudják,hogy X tanitónéni kisfia jövöre lesz elsős,akkor nem X tanitónéni kapja meg az osztályt,hanem Y tanitóbácsi.

2013. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha a gyerek már nem alsós, hanem felső tagozatos és teszem azt a felső tagozatban sem tanít csak 4 tanár, akkor nincs kire lecserélni nem igaz, tehát anyuka lesz az of.
2013. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

egy gyereket nem is taníthatja a saját szülője

ez olyan mint hogy a görög papok nem gyóntathatják saját gyereküket, családjukat

2013. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
ismerek egy tanárt, aki az iskolámban tanít, és megbuktatta a saját lányát. erről ennyit.
2013. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ÉN meg egy 3000-er fős nagyközségben élek, és volt már ilyen, igaz hogy nem buktatta meg a gyerekét mert jó tanuló volt, de milett volna ha nem.
2013. ápr. 15. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!