Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Belügyi rendészet emelt...

Belügyi rendészet emelt érettségin lehet valamilyen segédeszközt igénybe venni? Nem puskázásra gondolok.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! Kint van a Btk., az Rtv., Sztv., Hszt, stb. Lehet őket használni.
2013. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
de nem csak szóbelin? [link]
2013. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, igaz...írásbelin nem tudom lehet-e valamit használni, én csak szóbeliztem...
2013. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
írásbelin körző, vonalzó meg íróeszköz lehet csak bent
2013. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Túl az emelt érettségin, hátha még hasznos lesz valaki számára a válaszom.

Írásbelin csak íróeszköz lehet bent nálad, szóbelin szintén toll, amit saját magaddal bevihetsz. Ott lesznek források, de ne úgy képzeld el, hogy egész Btk., hanem az adott tételhez lesznek kimásolva jogszabályok, persze ha olyan a tételed. Én például katasztrófavédelmes tételt húztam és egyáltalán nem volt segédeszközöm. A tereptanos tételeknél pedig térképet és tájolót kapsz.

2013. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!