Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írt valaki matek közép próbaér...

Írt valaki matek közép próbaérettségit a corvinus előkészítőjén?

Figyelt kérdés

Már megcsináltam pár érettségit,mind 80-90% fele volt,itt meg több olyan rész is volt amihez hozzá se bírtam kezdeni

Szerintetek mennyire volt korrekt??



2013. ápr. 16. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még év elején írtam, 40% lett. :D Holnap meg minimum 90 fölé hajtok, szóval a corvinusos jóval nehezebb volt.
2013. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Közben utánajártam a dolognak,többen is mondták,hogy olyanok is voltak benne ami nem közepes anyag,szoval megnyugodtam:D

Csak engem ez érzékenyen érintett,a matektol függ a továbbtanulásom

Én is 90fölé akarom,majd írd le hogy sikerült:D

2013. máj. 6. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen ne aggódj, valaki ilyen 9%-okat írt, annyit a rendes érettségin csak az nem szerez aki nem akar. :D

Nekem is kell majd a matek a továbbiakban, de szerencsére nem ettől függ a továbbtanulásom.

Oks leírom, sok sikert holnap!!!:)

2013. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is;D
2013. máj. 6. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!