Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mostani félévre szóló bursa...

A mostani félévre szóló bursa hungaricaról mit tudtok? Mikortól utalják? Neptunban még nincs feltüntetve.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 19:31
1 2
 1/15 anonim válasza:

nekem az etr-ben sincs feltüntetve, és persze nemis utalták eddig.

írtam egy e-mailt, h mikor utalják már, és várom a válaszukat.

2013. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
majd szólj, ha válaszoltak :D én is kérdeztem de még semmi
2013. ápr. 24. 14:57
 3/15 katie930330 válasza:
Ma hívtam őket. azt mondták, hogy még tart az intézményekben a hallgatói jogviszony ellenőrzése. És valszeg április legvégén vagy május elején lesz utalás. Szerintem a májusi ösztöndíjutalásokkal együtt érkezik.
2013. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
kapják be akkor.... már februárban beíratkoztunk, mit kell ezen ülni 3 hónapig? :S
2013. ápr. 28. 10:12
 5/15 A kérdező kommentje:
de köszi a választ :D
2013. ápr. 28. 10:12
 6/15 katie930330 válasza:
Már elegem van. Ezek azt hiszik, h nekünk nincs szükségünk rá...Szerintük miért igényeltük???Nem normálisak. Év végére adják amikor már am is megyünk dolgozni hát erre már nem lehet mit mondani...
2013. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ez már tényleg felháborító! Ezek bármit megcsinálhatnak! Egy-két újságban, tévéműsorban szívesen látnék erről valamit, hogy lám, ismét nem működik a rendszer. Bezzeg fordítva már egy nap késés után késedelmi kamatot kérnek, meg rászállnak az emberre...
2013. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Végülis nekem annyira nem gáz, mert így egy összegben jön több pénz :) Legalább összegyűjtögették helyettem....engem csak az idegesít, hogy jó lenne tudni az időpontot biztosra, mert már számítottam rá, előre elköltöttem, aztán pofára estem...
2013. máj. 5. 22:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért, hogy valaki helyetted gyűjtögeti a pénzed, kamatot is szokott fizetni. Ezt hívják banknak. Ebből kiindulva most pár száz forintot buksz, ellenben az állam... Tehát ne örülj. :)
2013. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És még mindig semmi -.-
2013. máj. 9. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!