Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt valaki általános iskolába...

Volt valaki általános iskolába úttörő? Letudná írni, hogy milyen volt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

ne várj csodát, nem is igazán tudatosult bennünk, hogy mi az az úttörősség, számunkra az iskola része volt ... voltak őrsi gyűlések, ahol tapasztalatom szerint sem az őrsvezető, sem egy felsőbb osztályos nem tudom kicsoda nem tudta, hogy mi lenne a feladat (én is voltam őrsvezető, meg voltam krónikás is, a felsőbb osztályos nem tudom mi pedig ma bírónő ) ... volt őrsi naplónk (szerintem nem ez volt a neve, mert így leírva most nagyon furcsa), amiben hazudtuk, hogy mi jókat tettünk, hogy voltunk brigádlátogatáson, meg múzeumban ( a jegyet be kellett ragasztani!)


a kisdobos avatás, és az úttörő avatás is nagy banzáj volt

2013. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sötétkék nadrág, fehér ing, síp(!), piros háromszög nyakkendő, és úttörő öv
2013. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz!Ment a pipa.
2013. ápr. 23. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!