Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Önéletrajz nem sablon alapján!...

Önéletrajz nem sablon alapján! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

önéletrajzot kell írni, de nem lehet sablon!! mert akkor 1-es lesz!

előre is köszönöm!


2013. ápr. 24. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

írd le az életed történetét, kezdve azzal, hogy hol születtél, és mikor, valamint az életed sorsfordító eseményeit. költözések, iskolák, közeli hozzátartozó halála, ami megváltoztatta az életedet.

hasznos kifejezés, hogy "ennek hatására változott meg az életem" vagy, "ezen események sora vezetett oda, hogy végül..." és befejezésként "Hát ez az én életem története, mely tanulságul szolgálhat minden lusta diáknak, aki nem hajlandó eg

2013. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szóval aki nem hajlandó egy árva percet sem önállóan gondolkodni, hanem az internetes GYK oldalon másokkal akarja megiratni a háziját, és még nem is szégyenli bevallani!"
2013. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!