Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnék elhelyezkedni,...

Hol tudnék elhelyezkedni, milyen fizetéssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Debreceni egyetem, Természettudomány és Technológia karon szerzet Biológia BsC diplomával hol tudnék elhelyezkedni ? Tudom, hogy vannak a Biológia karon belül a képzési irányok pl.: Mikrobiológus, sejtbiológus és stb. A különböző iránokban : hol, mennyire, milyen fizetéssel tudnék elhelyzkedni ( most érettségizem és tudni akarom, van e olyan szép jövője mint amilyen szép maga a természet ). Válaszaitokat előre is köszönöm.
2013. ápr. 24. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világ olyan, hogy ilyen végzettségekre nincs kereslet. Te magad nézzél álláshirdetéseket. HR szakemberek által irt cikkeket, hogy milyen állásokat ajánlanak. Én még nem láttam olyan hirdetést hogy biológust keresnek. De egyet értek veled, nagyon érdekes és szép területe a tudománynak. Csak hát ez van.
2013. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a mancs.
2013. ápr. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!