Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át szeretnék iratkozni másik...

Át szeretnék iratkozni másik iskolába, mert a hiányzásaim miatt újra kell járnom a 9. osztályt, de máshová nem akarnak felvenni mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Jövőre az új tanévet egy másik iskolába szeretném kezdeni, mert ahova most járok nagyon messze van, ezért sokat hiányoztam állandó kimerültség miatt. Tehetnék osztályozó vizsgát, de szeretném újrakezdeni a tanévet egy közeli iskolába, ahova normálisan be tudnék járni. Az a helyzet, hogy most töltöttem be a 16. életévem, ebben a tanévben még van iskolába járási kötelezettségem, de voltam egy iskolába átiratkozni, és közölték, hogy mivel betöltöttem a 16. életévem ezért nem kötelesek felvenni, és csak akkor vennének fel, ha nem telik be a 9. osztály amely szeptemberben indul.

Mit tudok tenni ilyen esetben, van egyáltalán remény, hogy valahova felvesznek, vagy ezt a kiskaput már minden iskola ki fogja használni, hogy 16 éves vagyok, hogy ne kelljen felvenni?


Tanulmányi eredményeim nem mutatkoznak jól ebben az iskolában(egyébként nagyon jó fejem van, angolból kitűnő vagyok, minden tantárgyból az lehetnék), viszont szeretnék valami normálisabb iskolába bekerülni, ahova nem melegedni, lopni, bandázni járnak a diákok.


Értelmes segítő válaszadást kérek, nem kötekedést!


2013. ápr. 26. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel ugye azt sem tudjuk,merrefele laksz (megye),

nem nagyon tudunk semmit "tanácsolni" sem

Talán nézd meg a megyédben (közeledben) lévő középiskolák honlapjait, hogy még melyek jöhetnek számításba

2013. ápr. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most milyen suliba jársz?

Gimnázium?

2013. ápr. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!