Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociális ápoló és gondozó...

Ficak92 kérdése:

Szociális ápoló és gondozó szakra járok. Májusban vizsgázunk. Tud e valaki segíteni abban hol találok írásbeli tételeket és megoldó kulcsokat hozzá? Milyen típusú feladatok szerepelnek az írásbelin?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
gugli sokat kiad
2013. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Amit találtam a google-n az főleg szóbeli tételsor.Hol van az írásbeli?
2013. máj. 1. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit meg kell tanulni a szóbelire az lesz az írásbelin is a törzs anyag. s különben is minek lenne fent?

ergo : NINCS

2013. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nagyon sok van fennt. Én most vizsgáztam októberben, ami fent volt át néztem mindet. Igazából sokat nem érdemes vele foglalkoznod mert az írásbeli vizsga kérdések között nincs ismétlődő kérdés. Az előttem szólónak van igaza, igazából az egész anyagból kell készülnöd, bármit kérdezhetnek.

Nálunk volt olyan kérdés amit nem is tanultunk! Azért nézd meg a www.toldiildi.com ill. [link] oldalt.Jó tanulást kívánok!

2013. nov. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!