Nem ő küldte be?

Figyelt kérdés

Ezt el is hiszem, a farkcsóváló, a hatalomnak hizelgő tanárok közül valaki lehetett. De annyira RÁ VOLT SZORULVA a dijjal járó pénzre ez a milliomoslány?

[link]



2013. máj. 2. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem a pénzért csinálta. Ez egy nagyon jó lehetőség számára, hogy a szakma megismerje a munkásságát, tapasztalatait és tudását. Gyakorlatilag ezzel a dolgozattal szerette volna felhívni magára a figyelmet, ezáltal úgymond hírnevet szerezni magának, természetesen jó értelemben. Ezáltal a jövőben könnyebben sikerülhet neki elhelyezkedni a munka világában. Ezúton gratulálunk neked Rahel, további sok sikert kívánunk az életben!
2013. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Az meg sem fordult a fejedben, hogy lehet, hogy tényleg olyan jó volt az a szakdolgozat? Mert értem én, hogy mutyiországban élünk, de attól még lehet valakinek, aki hatalmon van igazán okos gyereke.

Egyébként meg honnan tudod, hogy ez a díj komoly pénzjutalommal járt?


Te pedig kedves kérdező, először is érettségizz le, aztán produkálj valamilyen tudományosan értékelhetőt és ne másokon verd a nyáladat.

2013. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A Corvinus Alapitványnak adta a pénzt. Amikor nemrég anyagilag lehetetlen helyzetbe hozták ezt az

egyetemet, akkor nem merült fel, hogy OV lánya is oda jár? Lehet, hogy jó, sőt kiváló a dolgozata, de mások a lehetőségei, mint egy vidéki pedagógus lányának. Ráchelkének mindig lesz pénze, munkája, jó állása, terepjárója és luxusvillája. A másik meg mehet külföldre, ha nem akar éhenveszni.

2013. máj. 2. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy O.lánya a Közgázra jár(t)

Ill. most már tudom

2013. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Na és? Amikor a tudományos világ tudományos munkát vizsgál, akkor nem szociális helyzetet vizsgál. Most komolyan: Nobel-díjat is adják szociális alapon?


Továbbra is azt mondom, nem vekengeni kell, hanem letenni valami értékeset az asztalra.

Ha meg csak nyafogni tudsz, akkor irány külföld, ahol versenyképes tudás, végzetség nálkül szép karriert futhatsz be, mint mosogató vagy szemétszedő.

2013. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Láttam olyan OTDK díjkiosztást, ahol a különdíjas hallgató luxus terepjáróval és yorkival a táskájában érkezett, mint afféle újgazdagék elkényeztetett pici lánya. Azonban nem ő kapta az első díjat, hanem egy kopott öltönyös, kicsit tájszólással beszélő vidéki srác. És Proclika kirohant, tombolt, üvöltött, bőgött, elrontva mindenki örömét.
2013. máj. 3. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!