Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános középiskolából,...

Általános középiskolából, infó/média intenzívre? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fontos volna a segítségetek a fent említett kérdésben.

Adott vagyok én (IX. osztályos, 15 éves fiú), több szakos középiskolában vagyok Erdélyben.

Most nemsokára (1-2hónap) meglessz a magyar állampolgárságom is.

A kérdés az volna, hogy megoldható az, hogy átmenjek infó intenzívre vagy film készitő közép iskolába év ismétlése (IX. újrakezdése) nélkül?

Tudom már közép szinten a C++ nyelvezetet, algoritmusban dolgozást, tanév végére meglesz a weblap szerkesztés is, Sony Vegas vágóprogramot ismerem és jól használom (most megyek videóval országos versenyre,ahol esélyes a helyezés is).

Itt eléggé gyengén megy a matematika, mivel a román és a matematika közt megoszlik a tanulási időm , de MO-n elég volna csak a matematikával foglalkozni.

Az első félévi átlagom (átszámolva) 4,69 , a második picivel nagyobb lesz 4,71 .


Tippek/tanácsok?



#infó;programozás
2013. máj. 6. 20:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!