Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem kell a legújabb négyjegyű...

Nem kell a legújabb négyjegyű függvénytáblázatot használni matek érettségin ugye?

Figyelt kérdés
Nekem valami őskövület verzió van meg (nem volt pénzünk sajnos megvenni az újat), fele akkora, mint a mostani, és fekete-fehér, de nem hiszem, hogy lenne benne olyasmi, amit nem engednének használni, de azért megkérdem.

2013. máj. 6. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vidd el, majd ott megmondják használhatod e vagy sem
2013. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nem használhatom az baromi nagy szívás lenne. :\
2013. máj. 6. 21:45
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem tudom, mi lenne a gond vele, teljesen ugyanazok a dolgok vannak benne, csak azért nem értem, hogy mi a különbség, mert tényleg fele olyan vékony a könyv.
2013. máj. 6. 21:45
 4/14 A kérdező kommentje:
Próbaérettségin nem szóltak, hogy azt használom, pedig a matek szakos tanár még meg is nézte, hogy jééé én milyet használok. :\
2013. máj. 6. 21:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedni fogjak nyugi. Tudom milyen van neked, a konyvtarunkban lattam par peldanyt. Ne parazd tul, barmilyen fuggvenytablazatot lehet hasznalni. Sok sikert.
2013. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha netalan megsem, akkor pedig biztos lesz kirakva negany ujabb fajta az asztalra.
2013. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugodtam! :) <3
2013. máj. 6. 21:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg arra még figyelj, hogy ne legyen összefirkálva, az ki van kötve, hogy ne legyen beleírva semmi. Amúgy amire régen a függvénytábla kellett, arra ma ott van a számológép. Én asszem, 1 pontot vesztettem amiatt, hogy valamit lusta voltam kikeresni belőle…


Amúgy legalább 3-4-féle függvénytáblát lehet használni, ez is köztük van. Számológép jó, ha van nálad.

2013. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy teljesen ismeretlen kiadásút adtak.

Csak azt lehetett használni, mindenkinek ugyanolyat.

2013. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Persze, számológép az alap! :)

Bár azért én a félgömb térfogatát nem igazán találom ki egy számológépből, de próbaérettségi sokkal nehezebb volt, mint a rendes, ki tudja, talán nem is lesz szükség ilyen extrém dolgokra. Csak azért imádkozom, hogy ne legyen tele kombinatorikával, mert az a halálom! xd

2013. máj. 6. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!