Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha passzíváltatok egy félévet,...

Ha passzíváltatok egy félévet, akkor abban az időszakban kiléptetnek a Coedu-s rendszerből?

Figyelt kérdés
Levelező tagozaton vagyok Győrben.

2013. máj. 7. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Tavaly diplomáztam a PTe-n Pécsen és még mindig be tudok jelentkezni, ha tudom a jelszavam.Előtte pár évvel már csináltam itt egy képzést és arra az adatokra is rálátok és később is ugyanaz maradt a jelszavam és a kódom.

Ha passzív leszel az azt jelenti, hogy abba a félévben nem kell bejárnod, nem kell fizetned szóval semmit sem kell, és szerintem nem léptetnek ki.csak passzív leszel, nem vehetsz fel tárgyakat, nem vizsgázhatsz stb.. de ugye ezért leszel passzív, de attól még tudnak rólad "mindent". Remélem érted mire gondolok.

2013. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!