Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Német érettségin a szótárat...

Német érettségin a szótárat mikor kell leadni?

Figyelt kérdés

Már 2 éve megszereztem az érettségimet, viszont most javítani szeretnék rajta, hogy felvegyenek egyetemre. A volt iskolámban a tanár az érettségi előtt egy héttel beszedte a szótárakat és azokat az érettségin az utolsó (íráskészség) résznél osztották ki.

Viszont most egy másik iskolába jelentkeztem érettségire, ahol csak annyit mondtak, hogy a c. osztályhoz leszek beosztva (erről is csak úgy tájékoztattak, hogy rákérdeztem, egyébként semmilyen értesítőlevelet nem kaptam). Nem tudom, a szótárat mikor és hol adjam majd le? Vagy vigyem be magammal a terembe? Akik újraérettségiztek idegen iskolában azok hogy csinálták?



2013. máj. 7. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Furcsa, én amikor előrehozott érettségit tettem, másik iskolában volt az írásbeli vizsga, és vittem magammal a szótárat, nem kellett leadni sehova sem. Ezt talán azért csinálták nálatok, hogy biztosan ott legyen a szótár, nem?
2013. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ez lehetséges. Tehát akkor pénteken nem baj az, ha a többi feladatrésznél is végig mellettem lesz a szótár, de nem használom? Nem fognak érte szólni? Vagy pénteken mielőtt kezdődne az érettségi adjam le a felügyelőtanárnak és majd ő az íráskészség résznél kiosztja?
2013. máj. 7. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!