Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tippek töri érettségire? Jól...

Tippek töri érettségire? Jól bevált módszerek?

Figyelt kérdés

Kipihenten megyek, lesz nálam csoki blabla. Atlaszt tudom használni, van egy minimális háttértudásom, de tényleg minimális..

De jó lenne egy erős hármast írni, hogy szóbelin fel tudjam hozni..


Megoldható? Tippek, tanácsok?



2013. máj. 7. 17:29
 1/4 anonim válasza:
100%
Velem ugyan ez a helyzet.. :))
2013. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is holnap írok. Az a legjobb ilyenkor ha nem pánikolsz.


Engem úgy nyugtattak le pl:. kaptam egy tollat és egy golyót /egyiket a kémia tanáromtól másikat a magyar tanáromtól/ és mindketten azt mondta mikor oda adta, hogy benne van a megoldás...


Aztán a golyót szorítottam eddig egész végig a kezembe a tollal írtam. Bár nem vagyok babonás de a magyarom meg lesz es várhatóan. Matekot úgy érzem elrontottam de az nem baj mert mindenki azt mondta, hogy meglesz. /olyan vagyok, hogy ilyenkor mindig ezt érzem ugyanúgy mint apa vagy tesóm ha ilyen dologról van szó/ és még is jó lesz.

2013. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

azt mondják 3mast lehet simán írni analfabétáknak is, de én sem értem ezeket,megnéztem én is tavalyit azt cask úgy néztem ki a fejemből, hogy mi a jó élet van


semmit nem tudok, illetve teljesen minimális tudásom van..


hát ja majd szóbelin javítunk

2013. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kabalám nekem is van. :)


Hát megpróbálok mindent beleadni, aztán meglátjuk, mi lesz. Bár a mai matek után kicsit reményvesztett vagyok.

2013. máj. 7. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!