Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy van az idei százalék a...

Hogy van az idei százalék a kettesért?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok benne az oktatásba, elkerülte a figyelmemet. Arra lennék kíváncsi, hogy az emelt matek esetében hogy van ez a dolog. Tavaly a szóbelin és írásbelin is minimum 10%-ot kellett teljesíteni, de most a kettes az 25%-tól van. Akkor melyik változott? Vagy hogy változott?
2013. máj. 8. 08:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom mindenből meg kell legyen a minimum 13% tehát ha írásbelin szóbelizni akarsz minimum 13% kell és szóbelin is el kell érned hogy meglegyen a 25% Ez van, de még mindig össze lehet hozni mindent egy kettesre én szerintem, nem olyan nehéz az érettségi, csak ha egy kicsit is figyelt az ember órákon akkor csak rá ragadt valami ami elég a kettesre.
2013. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!