Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor mentetek vizsgázni...

Mikor mentetek vizsgázni jogsira hány órátok volt meg? Mert ugyebár 30 az alap, aminek meg kell lennie.

Figyelt kérdés
Vettetek még több órát vagy elég volt annyi?
2013. máj. 8. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem még szükségem volt asszem 6-ra. Kicsit cikinek éreztem akkor, mert másnak már 10 óra után is úgy ment, mintha 10 éve vezetne:D

De aztán rájöttem, hogy ez hülyeség, mindenki más. De végül is megérték a pluszórák, elsőre átmentem:))

2013. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16.
2013. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta oktató, hogy vannak mások is akik plusz órákat vesznek. Picit én is cikinek érzem. :)
2013. máj. 8. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:

levezettem kb 23-24 órát, és akkor mondta az oktató, hogy jövőhéten menjek vizsgázni, addig majd jövök még annyiszor, hogy meglegyen a 30

de én nem akartam még, mert nagyon élveztem a társaságát, imádtam vele lenni, talán kicsit "bele is zúgtam" ... :D

a vizsaidőszakra hivatkoztam, ami nálam áprilisig tartott ... :D persze nem hülye, rájött, hogy kamuzok és mondta, hogy attól, hogy levizsgázok mehetek még vezetni :D mondom peeeersze... :D

szóval végülis kb 40-50 óránál mentem el forgalmira :D

2013. máj. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még utána is mentél vezetni hozzá? :D Komolyan? Jófej. :D
2013. máj. 9. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!