Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki megbukik érettségin,...

Ha valaki megbukik érettségin, akkor utána hogy történhet meg az érettségi megszerzése?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A következő őszi vagy tavaszi vizsgaidőszakban újra próbálhatja.
2013. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elmegy javítóérettségire... Ilyen egyszerű. :-) Csak időben kell jelentkezni. Az első javító ráadásul még ingyen is van, tiszta heppazsibi.

De ha nem kötelező tárgyból bukott, akkor javító helyett választhat másikat is, hátha nagyobb szerencséje lesz, csak az már nem ingyenes.

2013. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha kötelező tárgyból bukott, akkor mindenből kell a javítóval együtt vagy most meg lehet csinálni a többit az elkövetkezendő szóbelikkel?
2013. máj. 9. 20:18
 4/6 A kérdező kommentje:

úgyértem nincs meg a 12 pont

kioktatásra nem vagyok kíváncsi

2013. máj. 9. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem érettségin még ember nem bukott meg. Minden hülyét átlökdösnek legalább 2-sel, ha már a 4 év alatt eljutott odáig.
2013. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor te még elég kevés érettségit láttál.

De tényleg keményen meg kell dolgozni a bukásért.


Természetesen csak abból az egy tárgyból kell javítóérettségit tenni, amiből megbuktál. A többiről kapsz egy törzslapkivonatod, ami alapján legközelebb beszámítják.

2013. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!