Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csinálhat olyat a tanár hogy...

Csinálhat olyat a tanár hogy azt mondja 1-es vagy 5-ös a doga?

Figyelt kérdés

azt mondta nekünk hogy nem lehet 1 hiba sem a dogában mert ha van akkor 1-es és addig iratja míg mindenkié 5-ös nem lesz.

nekem 1 hibám volt és emiatt 1-egy

Másik osztályban egyik embernek 2 hibája volt és 5-ÖS(ott volt a hiányjel szóval a tanár látta)



2013. máj. 10. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igen csinálhat. gondolom idegen nyelvi szódoga vagy matek röpdogáról van szó.
2013. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kellene, hogy a szülő szépen fogja a dolgozatot és besétál vele az igazgatóhoz.
2013. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gyakran mondják ezt.
2013. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Matekról van szó,
2013. máj. 10. 16:02
 5/14 A kérdező kommentje:

Ja és igazgatót nemérdekli, sem a helyettest.

ÉS nem csak mondja hogy 1 vagy 5

2013. máj. 10. 16:04
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem érdekli - akkor tovább kell lépni. Szülő vagyok, én úgy gondolom, hogy a gyerekeknek nem árt egy kis fegyelem, szigor, DE korrekt határokon belül. Most őszintén: EZEK AKARNAK TARTANI ERKÖLCSTANT??????? Ezek után akar valaki kiselőadást tartani a tisztességről, a korrektségről, törvénytiszteletről????


Az igazgató nem javíttatná ki a gyerekem jegyét, azzal a lendülettel mennék az Oktatási Minisztériumba, az önkormányzathoz, az atyaúristenhez. Komolyan nem értem ezt a sok birka szülőt, aki a fülét-farkát behúzva inkább hallgat, de ki nem állna a gyerekeiért, ha épp nekik van igazuk.

2013. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kiabáló: nem, nem "ezek" akarnak erkölcstant tanítani, hanem valakik odafönt akarják, hogy tanítsanak. Ég és föld.

Az önkormányzathoz meg az atyaistenhez egyébként érdekes lesz, amikor mész egy jegy miatt, mindenesetre a törvény szerint a tanár dolga az értékelés.

2013. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7: igen, a tanár dolga a korrekt értékelés. Miért baj az, hogy valaki elvárja azt, hogy a gyerekét a tudásának megfelelően értékeljék? És pont ezért tart ott az ország ahol, mert mindenki birkaként tűri hogy packázzanak vele. Panaszt is lehet tenni, és biza ha az iskola nem képes megfelelően kezelni a problémákat, akkor lehet továbbmenni.
2013. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Diák vagyok én is, de abba nem gondol bele senki sem, hogy talán amilyen az adjisten, olyan a fogadjisten?
2013. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem tartom korrektnek az ilyen bináris osztályozást, sőt célravezetőnek sem, de annak sincs értelme, hogy egy osztályzatért végigverd az asztalt az atyaistenig. (Oktatási Minisztérium egyébként három éve nincs már.) Ugyanis tényleg senki nem fog változtatni a jegyen, mert nincs rá lehetőség.
2013. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!