Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz középszintű érettségi...

Földrajz középszintű érettségire lehet vinni 2 atlaszt?

Figyelt kérdés
Mindkettőbe vannak hasznos dolgok,de sajnos ami az egyikbe benne van az a másikba nincs. A kettő együtt lenne a legjobb.

2013. máj. 11. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
ez tanárfüggő, nekem pl 2 töriatlaszom volt, kérdezd meg előre, mert ha nem engedi akkor előre tudd, h melyiket lenne jobb bevinni ha választani kell
2013. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Megkérdeztem, azt mondta a tanárnőm, hogy nincs erre szabály, csak hogy középiskolai legyen - habár eddig még nem tapasztalt olyat, hogy valaki két atlasszal szeretett volna menni. Én elviszem mindkettőt, de az újabb típusút fogom valószínűleg használni, mert az adatok frissebbek, több dolog van benne és sokkal könnyebben kezelhető, mint a régebbi :)
2013. máj. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!