Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az emelt írásbeli érettségi...

Ha az emelt írásbeli érettségim mondjuk 50% lesz, a szóbelin viszont nagyon béna vagyok, megbuktathatnak?

Figyelt kérdés
Vagy nem tudom, hogy működik ez, anno a középszintű érettséginél nem kellett ilyesmin gondolkodnom, de idén egyedül, segítség nélkül készültem fel az angol emeltre, ergo nincs kivel angolul társalognom, és kicsit félek is emiatt, hogy ez majd meglátszik a szóbelin, és nagyon el fogom szúrni...
2013. máj. 14. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
menj fel chatroulettre és kezdj el beszélni
2013. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem fogsz megbukni

Szépen átnézed a témaköröket s egyedül gyakorolsz

2013. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

50%-os írásbeli mellett csak akkor buksz, ha a szóbelin nem éred el a 10%-ot sem, ez viszont teljesen valószínűtlen, ha az írásbeli részen 50 lett.:))

Szóval ne parázz, készülj a témakörökből, gyakorold az érvelést és nagy kalappal a szóbeli részhez (is)!

2013. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a kár, hogy akárhogy nézem, nem adnak meg előre témaköröket, merthogy emelt angolon már tudni kell mindenhez hozzászólni. :/ Kidolgoztam 20-at, de hát ki tudja, mik lesznek ott...
2013. máj. 15. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Neten keress beszélgetőpartnert. Emeltre gondolom pont azért nem adnak meg semmit, hogy ne bemagolt szöveget mondj. Mondjuk ha nagyon bizonytalan vagy, vegyél valami könyvet (pl. 1.000 kérdés, 1000 válaszról hallottam jókat), az azért lefedi a gyakoribbakat. De nyugi, ha tudsz angolul, készülés nélkül is biztos jól fog sikerülni. :)
2013. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem érzem, hogy tudnék. :D Arról a könyvről én is hallottam sokszor, lehet, sikkasztok egy kicsit, és én is beszerzem...
2013. máj. 15. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!