Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű érettségin...

Emelt szintű érettségin hibásan írtam-e az azonosítót?

Figyelt kérdés

Matematikából érettségiztem emelt szinten, és amikor a vizsgán megkaptam a borítékon levő azonosítót, azt rá is irtam az összes megadott helyre, de a / elválasztó jel nélkül.

Azaz a formátum a következő: aa/bbbb/cccc/dd

Amit en a / jelek kihagyásával írtam le. Ez problémát jelenthet később esetleg?



2013. máj. 16. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem:)
2013. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha hagytál helyet (a számcsoportok között)

nem

2013. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha semmit nem írtál volna, az rosszabb lett

volna

2013. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, az gond. Nem megijeszteni akarlak, de azok ott kódok, ahol nem mind1, hogy hol van a per jel. Emiatt nem biztos, hogy tudni fogják, hogy Te hányas vizsgázó voltál. Mert pl ha a legutolsó számod a 7-es volt (eszerint ültettek le adott helyekre), viszont nincs választójel emiatt lehet akár 17-es is, akkor nem fogják tudni, hogy ki vagy. Nem véletlenül mondják el, hogy úgy írd fel az azonosítót, ahogy a borítékon van. Na mind1, szerintem azért csak kitalálják hogy Te vagy, egy kicsit kell majd ott papírozgatni, de ki fogják találni sztem. Legközelebb viszont bármi ilyet kapsz és bizonytalan vagy, inkább kérdezz rá, nem szégyen az, mi is megkérdeztük.
2013. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt mondta az első felügyelő tanár aki fogadott minket, hogy az azonosító az utolsó 2 számig mindenkinek ugyanaz. Szóval az jelzi az ülőhelyet/sorszámot. Én ez alapján gondoltam hogy azért csak ki fogják találni :)

Akkor végülis többet nem tudok tenni az ügy érdekében? Felhívni pl. az iskolát ahol irtam az érettségit?

2013. máj. 16. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gond, mert a tanterem számnak kell egyezni! Ott meg csináltak ülősorrendet és be tudják határolni:)
2013. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, valamelyest megnyugodtam :)
2013. máj. 16. 19:27
 8/8 A kérdező kommentje:
segítség a jövő nemzedékének: nem volt semmi gond, simán megkapta az iskolám az érettségiket köztük az enyémet is :)
2013. máj. 29. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!