Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkezett valaki idén a...

Jelentkezett valaki idén a Corvinusra államilag támogatott helyre? Hány pontod lesz?

Figyelt kérdés
Melyik szakra jelentkeztél, és szerinted fel fognak venni?
2013. máj. 16. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én politológia és szociológiára adtam be, és hát 400-420 körüli pontom lesz max :/ Beírtam azért a fizetőset is, az esélyesebb. Te mire jelentkeztél?
2013. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pénzügy és számvitel

Mindenképpen be szeretnék kerülni államilag támogatott helyre...

2013. máj. 16. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is, de lehet hogy 420 körüli ponttal kevés leszek, igazából minden a szóbeli érettségimtől függ. Én a fizetősnek is örülnék, mert kapnék költségcsökkentést, mivel emellett én joghallgató is vagyok, a jogi diplomám szeretném kiegészíteni egy politológiával vagy szoccal.
2013. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor neked a pontod 460 felett van?
2013. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Gazdálkodási és menedzsment illetve Nemzetiközi Gazdálkodás, 460 felett leszek (emelt angol és töri 90% felett, majdnem kitűnő tanulmányi eredmény).
2013. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
remélem az angol szakokra egyikőtök se jelentkezett :D
2013. máj. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne a nemzetközit:D az a baj hogy gimisként az embernek fogalma sincs melyik szaknak milyen az értéke, anno én is pontszám alapján jelöltem be az ng-t gm-et és harmadiknak a psz-t a bce-n hát az ng diploma törlőpapírnak jó, a gazdmen még úgyahogy de igazából mindenből tanulsz egy kicsit, nem lesz kézzel fogható szakmád, pénzügy pedig ott a legnagyobbra becsült szak.


A pontokról mivel 2 éve felvételiztem fogalmam sincs:D

2013. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!