Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű informatika...

Középszintű informatika érettségire felkészítő fakton milyen könyvből tanítanak?

Figyelt kérdés

és milyen, mennyi házit adnak?

pl. feladnak 5 word-öt h csináld meg otthon vagy mit? jövőre az infót (is) felvettem faktnak, de nem tom elképzelni h milyen ott a házi



2013. máj. 17. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik iskola, melyik tanár, melyik osztály?

A legtöbben egyébként nem használnak könyvet, az kell hozzá a legkevésbé.

2013. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

általánosságban kérdeztem...most sztem hiába írnám le az iskolát stb. úgyse tudná senki h pont ott milyen az oktatás

tehát akk infó fakton nem is kell otthon tanulni, csak annyi az egész be beülsz az órákra megcsinálod a faladatokat és ennyi?..

2013. máj. 18. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg azért így válaszoltam, mert ahány ház, annyi megoldás, nincs egységes válasz.
2013. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fakton nehezebb feladatok vannak , és programozást is kell tanulni, nem csak ami a sima felhasználói gyakorlat.
2013. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nálunk külön van közép és emelt szintű fakt, aki emelt érettségit akar csinálni annak mind2re járni kell, aki pedig csak közepet, annak csak középre kell járni és ott nincs programozás
2013. máj. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!