Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótfelvételizhetek még nyáron,...

---R33--- kérdése:

Pótfelvételizhetek még nyáron, ha februárban nem tettem meg?

Figyelt kérdés

Sokfélét hallottam már.. Hol tudok utána nézni pontosan?

Költségtérítéses szakon vagyok főiskolán, újra kellene jelentkeznem, de úgy tudtam eddig, hogy aki februárban nem jelentkezett, az nem teheti meg már a pótfelvételin. Most viszont van aki azt mondta, hogy ha költségtérítésesen vagyok, akkor mehetek pótfelvételire.



2013. máj. 20. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Pótfelvételizhetsz 100%!!!

(AUGUSZTUSBAN CSAK KÖLTSÉGTÉRÍTÉSES SZAKOKAT HIRDETNEK MEG)

Semmi köze a jelentkezéshez, hogy most tanulsz vagy dolgozol, ha tanulsz akkor milyen finanszírozási formában.

Egy a lényeg csak és csak az nem jelentkezhet a pótfelvételi eljárás folyamán aki a rendes felvételi eljárás folyamán felvettek valahova az adott évben.

Tehát az is jelentkezhet aki 2013 márc. 1-ig sehova sem jelentkezett, és az is jelentkezhet aki ugyan márc. 1-ig jelentkezett de nem vették fel semelyik szakra.

2013. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!