Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van angolból középszintű...

Ha van angolból középszintű érettségim és emelt szintű érettségim, akkor majd a pontszámításnál azt fogják számítani amivel jobban kijövök?

Figyelt kérdés
Középszintű érettségim 95% lett, másik felvételi tárgyam a magyar ami 94% körül van,és ennek a kettőnek a duplázásával bent lennék az egyetemen. Angol emeltemet viszont elszúrtam :/

2013. máj. 21. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom azt veszik figyelembe ami a jobb, de az emelt nyilván többet ér, de ha az követelmény a felvételihez az emelt akkor bizony azt figyelik.
2013. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem követelmény az emelt szintű érettségi,úgyhogy talán akkor tényleg azt számítják amelyikkel több pontto hozok ki
2013. máj. 21. 09:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Amelyiket te szeretnéd, azt veszik figyelembe
2013. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"Amelyiket te szeretnéd, azt veszik figyelembe"


Nem kérdezik meg, hogy ki mit szeretne:)


Mindenféle variációban kiszámítják a pontjaidat, és azt veszik figyelembe, ami számodra a legkedvezőbb, de a középszintű beszámításakor az emelt szintért nem kapsz plusz pontot.

2013. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De így nem fogod megkapni az 50 pluszpontot az emeltért.

Szóval valószínűleg nem így jársz jobban

2013. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor menj el ősszel még egyszer emeltezni-

Hátha jobban sikerül

2013. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem fogok jobban járni emelttel,mert nem vagyok egy matekzseni , 45% lett. Történelmemet nem tudom még,de törifaktos létemre sikerült elrontanom azt is :D

Duplázva a 95%-os angol közép + 94%-os magyar közép nekem elégséges pontot biztosít.


Köszi mindenki

2013. máj. 22. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!