Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biosz emelt szintű szóbelire...

Biosz emelt szintű szóbelire az állatok is kellenek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég buta egy kérdés, de tavaly amikor középszinten vizsgáztam, csak emberi testes és ökológiai jellegű témák kellettek a szóbelire. Emelten minden kell, ami a követelményrendszerben benne van?

2013. máj. 23. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván azért követelményrendszer a neve, mert a benne felsorolt dolgokat kell tudni az érettségire, meg elég egyértelmű, hogy amit középszinten tudni kell azt emelt szinten is...
2013. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most miért kell egyből lehurrogni? Nekem nincs kitől megkérdezni, nem olyan iskolába jártam, ahol valakinek felmerült a gondolatában a biológia emelt szint, de még a közép is alig, sőt még barátom sincs olyan, akinek ilyen tervei vannak. És mivel a középszintű szóbelin nálunk csak abból a két témából voltak a "tételek", gondoltam megkérdezem, hátha emelten is van valami ilyesmi. Mert jobb biztosra menni, hogy olyan legyen az az érettségi, amilyennek lennie kell. De azért annyi eszem van, hogy ami középre kell, az emeltre is, és amit leírtam indokként, hogy miért tettem fel a kérdést, azt hittem eléggé lefedi miért kérdeztem... Na mindegy, a lényeget megtudtam.
2013. máj. 23. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindent kell tudni, amit írásbelire tudnod kellett. Egyébként nopara, szerintem könnyebb mint az írásbeli, alig kell gondolkodni :)
2013. máj. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, legyen igazad!:)
2013. máj. 24. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!