Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosin nagy szükség van...

Orvosin nagy szükség van laptopra?

Figyelt kérdés
dolgozatírás, hasonlók? A régi már tönkrement és nem is akarnék már újat vásárolni ha nem muszáj. Kapok egy iPad-et vagy tabletet, gondoltam az elég kapcsolatfenntartás céljából.
2013. máj. 25. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Kell. Hát nem is értem, hogy gondolod. Szerinted majd diktálják neked füzetbe? Szépen vetíteni fognak, amit jó esetben letölthetsz az orvosi valamelyik tanszékének honlapjáról! Rossz esetben meg írhatod... Bár nem tudom neked kényelmesebb-e írkálni a lapokra, mint meg legyen egy helyen a gépen.
2013. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Minden egyetemen szükség van laptopra, Ipad nem igazán alkalmas semmi olyanra, ami kelleni fog
2013. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha laptop nem is, számítógép minimum kell hogy legyen a lakásban hogy az előadások anyagait letölthesd.
2013. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ti egyébként miről beszéltek?:D

Minek kellene laptop?

Internetelérés kell, meg vmi szar, amin meg tudod nézni az anyagokat. Hogy az laptop, asztali gép, netbook vagy ipad, baromira mindegy.

Bár azért néha kell írni beadandót (évi max. egyszer), ahhoz nem árt, ha olyan géped van, amin gépelni is normálisan lehet (mert mondjuk egy ipadan elég nehézkes).

De mondjuk be tudsz menni a könyvtárba, és meg tudod írni ott is...

2013. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ipadhez 15 ezer körül van billentyűzet ha kell, igaz a szoftver nem a legjobb erre a célra.
2013. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!