Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek be megnézni az...

Ha nem megyek be megnézni az írásbeli érettségi eredményeimet, akkor utána már ugye nem lehet reklamálni, de egyébként lehet? Mármint, ha az adott napon megyek be?

Figyelt kérdés

Elég messze lakom az iskolától és ,ha nem fontos nem mennék be ,vagyis tudom,hogy ez elég fontos,de hogy megy ez? Ha bemegyek is ,egyébként sem nagyon lehet reklamálni ,mert van egy megoldó kulcs és ennyi,nem ?


Köszönöm előre is!


2013. máj. 27. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem reklamálni kell.

Megnézed az érettségidet, összeveted a hibáid a megoldókulccsal, és ha rosszul van javítva valami akkor fellebbezni kell.

2013. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaja, persze igazad van!

Köszi,hogy írtál!

2013. máj. 27. 14:42
 3/5 A kérdező kommentje:

és ilyen vajon sűrűn van ,vagy előfordul,hogy rosszul van javítva?

Ki tudja.... :/ Hát mind1 ,nem tudom akkor bemegyek -e...

2013. máj. 27. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Középszinten nem túl gyakori, hogy valamit rosszul javítanak, főleg mivel a saját tanárod érdeke is, hogy minél többen minél jobban teljesítsenek nála. Viszont barátnőmmel tavaly elég érdekes dolog történt. Történelemből ment emelt szinten vizsgázni, az esszéit pedig, mindegyiket egy vonallal áthúzták, meg sem nézték. Barátnőm fellebbezett, és 20 pontot ítéltek meg neki utólag. Ami nem elhanyagolható a 100 pontból (vagy 90, nem tudom emelt törin mennyi pont szerezhető írásbelin). Csak az volt a baj, hogy a szóbeli után derült ki a dolog, és mivel barátnőm biztos volt benne, hogy úgy sem adják meg, ezért nem ment szóbelizni...
2013. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Óh ... értem,szegény. :/

Nekem is emelt érettségiről van szó,akkor szerinted bemenjek megnézni?

köszi!

2013. máj. 27. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!