Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a tanárom kijavította az...

Ha a tanárom kijavította az osztály érettségieit egy adott tárgyból, van joga egy csoportban facebookon közzétenni az eredményeket?

Figyelt kérdés

Mert nekem sperciel szúrná a szemem,hogy az egész osztály az én 25%-os érettségimen röhögne,ha leírná,hogy x-nek mondjuk 25%,y-nak 26,z-nek meg 27? Most csak úgy írtam...


Ezt így lehet?


Vagy csak a megtekintéskor van joga kihirdetni CSAK NEKEM?



2013. máj. 27. 20:47
 1/6 A kérdező kommentje:

Hacsak konkrétan nem nekem üzen prviben,hogy 25% lett,akkor ok.

De így???

2013. máj. 27. 20:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nincs joga ezt tenni. Valóban a megtekintéskor láthatod először, és csak te. Ez akár fegyelmi vétség is lehet.

Az érettségi eredményhirdetése viszont nyilvános, oda bárki bemehet végighallgatni a végső jegyeket.

2013. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 klopusz ***** válasza:
Nem, mert ha ezt a Te megkérdezésed nélkül megteszi, sérti a személyiségi jogaidat.
2013. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bizony, ez így igaz, nincs joga.

A félreértések elkerülése végett, illedelmesen beszéld meg vele :)

2013. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tavaly nálunk is ezt csinálták. Sőt az egyik tanár email-ben elküldte a volt osztálytársamnak az eredményeket ő meg a Facebook-os csoportunkra rakta föl. Kicsit sem voltam ideges..., ez pofátlanság és nincs hozzá joga.

Ja meg volt olyan is, hogy emelt szinteztem kémiából és az egyik tanár végig pofázta az eredményemet mindenkinek. (bocsánat a kifejezésért, de a mai napig nagyon haragszom érte)


Szóval teljesen jogos a felháborodásod!

2013. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!