Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvi előkészítőre jártam,...

Nyelvi előkészítőre jártam, elmennék esti gimnáziumba. Újra kell kezdenem?

Figyelt kérdés
5 éves nyelvi előkészítős osztályba jelentkeztem, eddig 2 évem van meg, viszont az esti gimi az 4 éves. 0. (9.) osztályban csak a töri nem volt meg, meg a természettudományi tantárgyak. 10.ben már volt minden tantárgyam. Iskolától függ, hogy évet kell ismételnem, elengedik azt az 1 évet, vagy max csak pár tantárgyból kell vizsgáznom?

2013. máj. 29. 14:21
 1/1 anonim válasza:

A nyelvi előkészítőt nem számítják bele, mert ott nem (vagy nem teljesen) a 9. évfolyam anyagát tanították.

Az elvégzett 10. évfolyamodat 9-diknek fogják beszámítani és a normál 10-be vesznek fel.

2013. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!