Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan értékelik az OKÉV...

Hogyan értékelik az OKÉV teszteket?

Figyelt kérdés
Hogy van a pontozás? Vagy mit néznek? Ha néhány feladatot nem tudtam megcsinálni, mert nem volt rá idő, azt úgy veszik, hogy nem tudtam, mert hülye vagyok, vagy azt nem nézik, és csak abból számolják ki, milyen lett, például hány százalékos, hogy mennyi jó azokból, amiket megcsináltam? És mennyi pontveszteségtől gondoljátok rossznak az eredményt?

2013. máj. 29. 14:28
 1/2 anonim válasza:
Ahol kérték hogy vezesd le a feladatot azért több pont jár, de hogy ha csak a választ írtad le kevesebb pont, valamint úgy pontoznak hogy ha teljesen jó a feladat akkor nulla pont és ha van ami hiányzik akkor egy, kettő, három, négy......
2013. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem pont így értettem a kérdést....
2013. jún. 4. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!