Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rájöhetnek a tanáraim, hogy...

Rájöhetnek a tanáraim, hogy elhülyéskedtem a kompetenciamérést?

Figyelt kérdés

mindenki aki nem ejnye-bejnye fiam-típusú hozzászólást ír, zöld kezet kap.

Amúgy 8.-os vagyok. Káromkodás nincs benne, csak kb. minden 5. válaszom valami hülyeség. Nem rasszista/sértő valakire, általában random hülyeségek.



2013. máj. 29. 14:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/169 anonim ***** válasza:
100%
A kompetenciamérés eredménye jövő év februárja körül kerülnek fel a netre, de nem név, hanem azonosító kód szerint. Ezt a kódot csak te és az ofőd tudja, tehát más nem nézheti meg az eredményt. Namost ugye, ha nem nyolc vagy hatosztályos gimibe jársz, akkor mire megkapja a mostani sulid az eredményeket, arra te már másik iskolába fogsz járni. Tehát elvileg nem lehet belőle bajod. Az más kérdés, hogy volt már rá példa, hogy egyes tanárok a központba való elküldés előtt teljesen jogsértően megnézték a diákok munkáit, és aki nem teljesített egy bizonyos szinte, az valamilyen büntetést kapott. De ha ilyen kiderül vmelyik tanárról, az eléggé megütheti a bokáját, szóval nincs rá nagy esély.
2013. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/169 A kérdező kommentje:
a mókás az, hogy 8osztályosba járok. írj még, légyszíves :)
2013. máj. 29. 15:11
 3/169 Andizsuzsi ***** válasza:
48%

"volt már rá példa, hogy egyes tanárok a központba való elküldés előtt teljesen jogsértően megnézték a diákok munkáit"


Semmilyen jogszabályt sem sért, ha az adott tárgyat tanító tanár megnézi, hogy hogy dolgoztak a gyerekek. Előre nem lehet megnézni a feladatsorokat, és nyilván valóan utólag belejavítani sem lehet. De természetesen megnézhetik. Miért ne tehetnék?

És kérdező, igen, rájöhetnek. És egyáltalán nem röhejes. 14 évesen már felnőttebb lehetnél.

2013. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/169 A kérdező kommentje:
király, de bizonyíték, valami? nekem azt mondták, hogy nem nézhetnek bele
2013. máj. 29. 15:23
 5/169 anonim ***** válasza:
46%

Andizsuzsi! Szerintem az első válaszoló nem úgy érti, hogy jogszabálysértő, ha a tanár megnézi a feladatlapot, hanem az, hogy emiatt bünteti a diákot, ha az nem teljesít elég jól. Az viszont tényleg ütközik a joggal.


Kérdező: nem hinném, hogy bármi bajod lenne ebből. Mikor mi írtuk, akkor kb a kutyát nem érdekelte, hogy van ilyen, soha nem tudtam meg az eredményem, a tanáromat sem érdekelte. Mert mi azzal foglalkoztunk, amit órán csináltunk és kész. Nem hinném, hogy bármi problémád lenne belőle. Különben meg bizonyítsák rád, hogy poénból írtad azt, amit írtad. Nem tudják, mondhatod azt is, hogy Te tényleg úgy gondoltad és kész.

2013. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/169 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, bár nem hiszem, hogy a "kecske" választ gondoltam volna jónak pár helyen xDD
2013. máj. 29. 17:14
 7/169 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mind1, akkor sem tudják rád bizonyítani. Esetleg kapsz egy kis ejnyebejnyét, ha a tanárod rájön, de az is annyi lesz, hogy hát máskor azért ne. De nem lesz ebből semmi egyéb bajod. Nem fognak kirúgni vagy bármiféle intőt adni. Érdekes is lenne, mivel nem Te vagy az egyetlen, aki nagy ívben tojik erre az egészre :D
2013. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/169 anonim válasza:
100%

Ne fossá'. Nem lesz semmi bajod én 3 kérdésre kizárt dolog mert nemtudommal válaszoltam.

Volt egy pár kecske is de főleg kettő attila volt a legtöbbre a válasz.

A szövegértésnél annál a BORZalmas szövegnél. Mit mondott vmelyik lakos: Elmentem a polgár jenő urhoz hivatal.

Ja és a matekban ahhoz az ülésrendeshez azt a választ adtam: Tipszmikszütéé!!!


Sajnos az elvertünk apáddal bétbózütővel választ sehova sem tudtam beilleszteni. Sebaj majd 10.-ben!

2013. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/169 anonim válasza:

xD szálkásító étrend

3-4g x ttskg. :D

2013. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/169 anonim válasza:
Hacsak hori nem lesz fickós és nem olvassa el :D
2013. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!