Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tetszik a szak amin...

Nem tetszik a szak amin vagyok, újrafelvételiztem egy másik iskolába, tárgyak beszámíttatása?

Figyelt kérdés

Most gazdálkodási és menedzsment szakos vagyok, nemzetközi gazdálkodásra felvételiztem újra (tuti felvesznek, fizetős).

A kérdésem, hogy az itteni tárgyaimat mikor tudom beszámíttatni? Mert ha már megvan egy tárgyam azt nyilván nem akarom ott újra felvenni, de mi van ha nem fogadják el stb.

Valaki járt már hasonló cipőben?


2013. máj. 29. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A tanulmányi osztálynak elvileg van egy listája h melyik tárgy melyiknek felel meg, de a gyakorlat egyetemenként eltérő lehet
2013. máj. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy hívják a tárgyakat mivel gazdasági szak mindkettő.
2013. máj. 30. 07:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában félév elején lehet beadni kreditelismerési kérelmet, aminek keretében el lehet fogadtatni ezeket a tárgyakat, de nem általában nem a név, hanem a tantárgyi tematika alapján döntik el, hogy elfogadják-e ezt a tárgyat.
2013. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felhívtam az iskola tanulmányi osztályát, azt mondták szerintük nem lesz gond és általában el szoktak fogadni mindent :)
2013. máj. 30. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!