Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindenhol ezt csinálják a...

Mindenhol ezt csinálják a tanárok?

Figyelt kérdés
8.osztályos tanuló vagyok, fiú.Sohasem volt egyszersem még 4-es sem a magatartásom....érdekesnek tartom ,hogy mégis a tanárok úgy beszélnek velem ,mint egy kutyával.Nem csak velem a többi diákal is....Hozzáteszem soha nem volt egy rossz megjegyzésem egy tanárra sem,pedig igazán lehetett volna.Ez olyan mintha a fizetésükkel ordibálnának...-.- utálom az ilyent.Azalatt ,hogy úgy beszélnek velem mint egy kutyával tényleg...monoton szidás nemis tudnám sorolni ,hogy jön ki a szájukból annyi mocskosság.
2013. máj. 30. 21:53
 1/5 anonim válasza:
Mér nem szarsz rájuk mostmár? Mindjárt itt a nyár jövôre meg úgy is más suliba mész nem?
2013. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is így van, van két tanár akivel jó kapcsolatban vagyok, néhánnyal semleges, de sok tanár van, akik folyton bunkóskodnak velem, ok nélkül leszidnak, vagy kötekednek velem órán, ilyenek. Bevallom, nem vagyok egy jó magaviseletű gyerek (bár az évfolyam legjobb tanulója vagyok), de sokszor volt, hogy egy hónapban jól viselkedtem hogy feljavuljon a magatartásjegyem, de ahogy beadtuk hónap végén az ellenőrzőt, reflexből hármast vagy kettest írtak be, csak azért, mert néha rosszul viselkedek. Ezek után mit várnak el?

Persze azért meg lehet őket érteni, mert azt a sok stresszt, ami a nevetségesen alacsony fizetés illetve a fiatal flegma pitsák és tanárral veszekedő cigánygyerekek miatt felgyülemlik muszáj leadniuk, csak keresni kell egy bűnbakot, és kitölteni rajta a dühét. Csak akkor ne legyenek ennyire képmutatóak, hogy az igazságról és a kedvességről papolnak, miközben ezt csinálják.

14f

2013. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én régen néhány tanáromat nem hogy nem szerettem, hanem egyenesen ellenségeimnek tekintettem, annyira lekezelőek, bunkók és buták voltak. Néhány tanárnak viszont mindig a kedvence voltam. Ők általában fontosabb beosztásban voltak, fontosabb tárgyakat tanítottak, mint a bunkók. Mivel nekik a kedvencük voltam, ezért egy idő után ráébredtem, hogy néha vissza lehet szólni a bunkóbbaknak burkoltan, hogy nekem is jó legyen, de azért ő ne nagyon értse meg a kis agyával.

Van néhány "tanár", aki elégedetlen magával, nem nagyon szereti a tárgyat, amit tanít, valószínűleg otthon sincsenek teljesen rendben a dolgai és emellett még a fizetése is kevés. Minden iskolában van ilyen sajnos.

2013. máj. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a matek órát úgy képzeljétek el ,hogy 10 perc jelentés aztán 5 perc kiküldenek minket,10 perc bejön igazgató,5 perc feladat,5 perc ordítozás,5 perc dobálózás kész van 1-2 feladat ,de holnap témazáró......
2013. máj. 31. 07:23
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos ilyen az általános iskola, tele van bunkó inkompetens tanárokkal, akik nem értenek a gyerekekhez, csak megalázni őket...
2013. máj. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!