Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Piros körömhöz mit szólnak...

Piros körömhöz mit szólnak szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ha nem mutogatod feltűnően és nem is takargatod, hanem egyszerűen csak viseled és szépen ápolt a kezed és körmeid, akkor teljesen rendben van! :)
2013. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit. De én azért konszolidáltan jelennék meg a helyedben, a piros lakkot pedig meghagynám a szünidőre.
2013. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit, nem azt nézik. Nekem neonpink géllakk van rajta, ezért nem fogok újat csináltatni 2 hét után.
2013. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem értem az ilyen kérdéseket. ez egy olyan dolog, ami teljesen kétesélyes, tehát vagy csúnyán fognak nézni, vagy nem. de miért nem mész biztosra? nehéz lenne 1 napig színtelen lakkot hordani?
2013. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűnek tartom, hogy a kérdezőn sem sima körömlakk van. Ha mégis, akkor nem is értem miért kérdezi.
2013. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem ez valami komoly kérdés, aztán leesett, hogy a kérdező nem pirossal akar köröket rajzolni szóbelin, és hogy a körének semmi köze a geometriai körhöz… Hihetetlen…
2013. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez igenis komoly kérdés! :D

Egyébként esküvőn voltam, és arra csináltattam meg a körmeimet, és addig nem fog lekopni. És olyan szép, hogy nem is akarom, hogy lekopjon addig!

2013. jún. 1. 15:09
 8/10 bogcsika22 válasza:
szerintem nem azt fogják nézni :)
2013. jún. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jannesz válasza:
Szia! Szerintem semmit, mert most az nagyon trendi szín. Persze attól is függ, hogy mekkorák a körmeid. Mert biztosan nem díjaznák, ha 2 centis karmokkal mennél be! :-) És annál már mindegy, hogy milyen színű! :-) További szép napot! Szia!
2013. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem műköröm, csak egyszerűen ki vannak lakkozva. De eldöntöttem, hogy nem mosom le. Csúnya lenne, ha ezen múlna!
2013. jún. 3. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!