Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik főiskolán lehet történe...

Melyik főiskolán lehet történelem, német vagy latin tanár szakot tanulni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 20:09
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy egyetem
2009. okt. 6. 20:10
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
egyetemen, arra a szakra mész amilyen tanár szeretnél lenni, pl történelem szak, második évtől felveszed minornak a németet és mesterképzésen tanári képzésre mész
2009. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előzővel kapcsolatban annyi:

Majdnem tökéletes a válasz,csak annyi,hogy nem csak másodévtől lehet minor szakot felvenni.Van egy pár,amelyek kétévesek,ezeket tényleg csak az első év elvégzése után lehet felvenni,de a minorok többsége 3éves.Ha ezeket csak a második évben veszi fel,akkor csúszásba kerül.

Bocsi a szőrszálhasogatásért:)


Amúgy a legtöbb főiskolán és egyetemen,ahol van bölcsészkar,lehet történelmet és németet tanulni.Ilyen felsőoktatási intézményekből elég sok van.

Latint oktatóból már kevesebb,én csak az ELTE-BTK-ról tudok(ókori nyelvek és kultúrák szak).

Remélem,tudtam segíteni,sok sikert,hajrá:)

2009. okt. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oh nagyon nagyon köszönöm!!!!!!!!!!
2009. okt. 9. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Pázmány Péter Katolikus Egyetemen-BTK

nagyon erős suli és nagyon jó:)én szeretem

2009. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet még a Juhász Gyula Tanárképző Karon is

(SZTE)

2015. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!