Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan merítsek újra erőt a...

Hogyan merítsek újra erőt a tanuláshoz? Hogy ne adjam fel most? Milyen módszerrel tanuljam meg?

Figyelt kérdés

Már annyira de annyira unom.

A következő 2 hétben 3 nehezebb vizsgám lesz, csütörtökig ráadásul meg kell tanulnom még 18 tételt, de úgy érzem nem bírom tovább. Nem köt le az anyag, unom, álmos vagyok, kimerült stb.

Úgy érzem nem bírom megtanulni.

Ha elkezdek tanulni 2 perc után feladom, nem értem, hogy miről van szó.

Plusz szóbeli lesz és így nehezebb.


Kérlek segítsetek!

Egy elkeseredett egyetemista lány!


2013. jún. 2. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyere, fogjunk kezet... csak én nem egyetemista, hanem 36 éves családos anyuka vagyok, tanulok, de most valahogy nagyon utálom :( Nyilván az idő is közrejátszik benne, olyan semmilyen se vagyok.

HA érdekel, amit tanulsz, tudod, hogy ebből akarsz élni, azért az átrugdos a nehéz időkön...

Sok sikert a vizsgákhoz!

2013. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is pontosan így vagyok ezzel. szenvedek minden nap, hogy tanuljak valamit, és még dolgozom is mellette. nekem hálistennek csak 1 vizsgám lesz már, egy brutál, utána pihenhetek, de már nagyon ki vagyok merülve. én is szóbelire készülök.


valami isteni szikra kellene az utolsó nagy hajrához :D most még a reggeli kakaómat iszom kávé híján, aztán seggelek hajnal 1ig. mert nincs más választásom ;[


gondolj arra, hogy ez nem volt kötelező, senki nem tartott pisztolyt a fejedhez, amikor egyetemre jelentkeztél, vigyen az, hogy ettől majd közelebb kerülsz a célodhoz, és ez nagyon fontos.

2013. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!