Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben kaphatok valamif...

Ilyen esetben kaphatok valamiféle szociális támogatást, ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy szüleimmel élek együtt, apukám fizetése elég magas. Viszont semmiben nem támogatnak, mindent magamnak veszek fogkrémtől, a tisztasági dolgokon át, a reggeliig tényleg mindent. Épphogy itt lakom, szerencsére albérleti pénzt nem kérnek, de így is elég sok pénzem elmegy arra, hogy megéljek. Na most idén viszont felvételiztem orvosira, ami remélhetőleg össze is jön. Mellette viszont nem fogok tudni dolgozni, ergo pénzem sem lesz. A most megtakarított pénzem szépen el is fog menni az évkezdésre, illetőleg nyelvvizsgára. Nem tudom miből fogom fizetni a bérleteim (bejárós vagyok, így távolsági és helyi bérlet is kell), a reggelim és minden egyebet. Ilyenkor mi a teendő? Tudok valamiféleképpen valamilyen szociális díjat igényelni első félévben? Tudom, hogy csak 2-tól van lehetőség ösztöndíjra, amire nagyon fogok hajtani természetesen.
2013. jún. 2. 11:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!