Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű érettségi hogy...

Emelt szintű érettségi hogy működik?

Figyelt kérdés
Biológiából szeretnék emeltet tenni középiskolában kb. 100 biológia óránk volt.Az általános iskolai is beleszámít a 276-ba?Vagy hogy is van ez az egész?

2013. jún. 3. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
mi ez, hogy 276?
2013. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan szeded ezt a 276-ot? Ha a saját iskolád követelményeit teljesítetted, akkor érettségizhetsz, a szint pedig szabadon választható.
2013. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt olvastam meg azt mondta az osztályfőnököm is hogy 276 órámnak kell meglennie,és külön kell valahol kérvényeznem az emelt érettségit mert a mi sulinkban (szakközép) nem lehet.
2013. jún. 4. 07:36
 4/6 anonim ***** válasza:
ez butaság. nekem levelezőn 4 év alatt összesen 15 földrajz konzultációm volt, mégis szemrebbenés nélkül mentem emelt szintre.
2013. jún. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hol olvastad? A "valahol" nem jogforrás. A 100/1997-es kormányrendelet meg igen. Az nem hazudik és nem találgat. Az van, amit az előbb írtam, utána lehet olvasni. Aki érettségizhet, az bármilyen szinten érettségizhet. Az osztályfőnöködnek illene pontosabban tisztában lennie ezekkel a szabályokkal.

#2

2013. jún. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, egyébként ne keverd a más intézmény területén letett vizsgával, mert az emelt szinte mindig máshol van, mint az iskolád, mindenkinek!
2013. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!